...

/ Kaland park /

#vegetime v zabavnom parku
Len 8 minút autom od nás (v Maďarsku), je zábavný park ponúkajúci celoročné vyžitie pre celú rodinu. V lete sa môžete tešiť na bobovú dráhu o dĺžke viac ako 2km, vyhliadková veža a z nej zipline o dĺžke viac ako 1km, lezecké steny, lanová dráha a veľa ďalšieho. V zime je Vám zas k dispozícii krytá ľadová plocha s celodenným verejným korčuľovaním, lyžiarsky svah s umelým zasnežovaním a ďalšie aktivity.

Výlet na pol dňa

Kalandpark webstránka

...

/ Vyhliadková veža /

#vegetime na veži
Ak sa nebojíte výšok a milujete krásne výhľady, tak vyhliadková veža v blízkosti Malej Tŕne je to pravé pre Vás. Nachádza sa len pár sto metrov od nášho areálu #vegetime a uvidíte z nej až do Maďarska. Vyhliadková veža má tvar sudu a veľmi rýchlo sa stala symbolom slovenského Tokaja.

Výlet na 1 hodinu

Nájdete ju tu

...

/ Cyklotrasy /

#vegetime na bicykli
Ak Vám nebudú stačiť trasy, ktoré máme priamo v našom areáli #vegetime, či náš detský pumptrack, v okolí je dostatočné množstvo cyklotrás aj na niekoľko dní. Môžete sa na nich napojiť priamo pri našich ubytovaniach a užívať si krásne výhľady a more slnka. Nezabudnite, že po náročnej cykloturistike Vás čakajú v našom areáli rybník a jazero, kde sa môžete schladiť a odpočinúť si.

Výlet na 1 - 8 hodín

Viac informácií

...

/ Plava na Bodrogu /

#vegetime na Bodrogu
Určite poznáte dni, kedy nechcete behať, ani plávať, ani bicyklovať. Chcete si len tak sedieť, pozorovať okolie a popíjať si vynikajúce vínko. Tak presne takúto atmosféru Vám ponúkne plavba výletnou loďou po rieke Bodrog. Dostanete sa ňou až za hranice s Maďarskom do mesta Sarospatak, kde si užijete ďalší program.

Výlet na celý deň

Viac informácií