/ Originálna tokajská tufová pivnica /

#vegetime v pivnici
Ak ste ešte neboli v pravej tufovej pivnici a neochutnali skvelé tokajské vínko, prichádzate o veľa. Naštastie to môžete napraviť u nás. Priamo v ovocnom sade, pri našej #vegetime na Chalupe Esencia, máme súkromnú tufovú vínnu pivničku, ktorá je Vám počas celého pobytu non-stop k dispozícii.

K dispozícii s ubytovaním #vegetime na Chalupe Esencia

Rezervovať pobyt
...

/ Vyhliadni, ulov a ugriluj si pstruha /

#vegetime pri pstruhoch
Prebuďte v sebe lovca a živiteľa svojho klanu. Ulovte si u nás pstruha a nachystajte celej partii zážitok pre oči aj brucho, na ktorý nikdy nezabudnú. Už čoskoro len u nás vo #vegetime. Ak si na rybačku a grilovačku netrúfate, nevadí, zážitok si môžete priobjednať k Vášmu pobytu...už čoskoro.

Rybník sa nachádza v areáli #vegetime

...

/ Detský pumptrack /

#vegetime na pumptracku
Predstavte si škrečka, ako uteká vo svojom bubne dokola a dokola, kým sa neunavý a nezaspí. Presne to Vás čaká, keď vypustíte Vaše ratolesti na náš nový detský pumptrack. Malý cyklisti z neho zídu, až keď budú odpadávať od únavy. A keď deti zaspia, začína život pre rodičov :). Už čoskoro.

K dispozícii zdarma pri ubytovaní #vegetime vo Vile pod lipou.

Rezervovať pobyt
...

/ Kúpanie na súkromnom jazere /

#vegetime pri jazere
Leto je u nás na Tokaji slnečné a teplé. More pre Vás síce nemáme, ale voda v našom jazere je to pravé na osvieženie a kúpanie sa v prírode. Na pláži si zahráte loptové hry a Vaše detičky sa budú hrať v zóne pre nich špeciálne vytvorenej. Už čoskoro.

K dispozícii pre všetky naše ubytovania zdarma.

Rezervovať pobyt